5 дни/4 нощувки
Продължителност
Пампорово
Локация
02.04–06.04.2018
Календар
Автобус
Транспорт
7 +
Възраст

Спортен лагер в Пампорово

02.04 – 06.04.2018 г.

5 дни/4 нощувки

 

Спортният лагер в Пампорово е специално подготвен за деца от 7-годишна възраст и за всички възрастни, които са напреднали в ските или сноуборда!

 

Програма на лагера:

02.04.2018 г.
08:00 ч. – Отпътуване от Национален стадион ,,Васил Левски“ в посока Пампорово.
12:30 ч. – Пристигане в Пампорово и настаняване в хотел Стрийм Ризорт ***.
12:30 – 13:30 ч. – Обяд в хотела.
13:30 – 16:00 ч. – Транспортиране до ски зоната. Обучение по ски/сноуборд с учител/треньор от Мачирски Спорт – 2 часа.
19:00 ч. – Вечеря. Нощувка.

03 – 05.04.2018 г.
08:00 – 09:00 ч. – Закуска в хотела.
09:30 ч. – Транспортиране до ски зоната.
10:00 – 15:00 ч.– Обучението по ски/сноуборд всеки ден е 4 часа с учител/треньор от Мачирски спорт. Обяд на пистата – сух пакет.
15:30 – 16:00 ч. – Връщане в хотел. Свободно време.
19:00 ч. – Вечеря. Нощувка.

06.04.2018 г.
08:00 – 09:00 ч. – Закуска в хотела.
09:30 ч. – Транспортиране до ски зоната.
10:00 – 12:00 ч. – Обучение по ски/сноуборд с учител/треньор от Мачирски Спорт – 2 часа.
12:00 – 13:00 ч. – Връщане и обяд в хотела.
14:00 ч. – Отпътуване за София.
17:00 – 17:30 ч. – Пристигане в София.

КРАЕН СРОК ЗА ЗАПИСВАНЕ И ЗАПЛАЩАНЕ ДО 01.03.2017 г.

ЦЕНИ И УСЛОВИЯ

Цени на лагера:

– деца до 15.99 г. – 450 лв./ 430 лв. при ранно записване до 31.01.2018
– възрастни над 16 г. – 475 лв./ 455 лв. при ранно записване до 31.01.2018

*Цената е валидна за група от минимум 30 човека.
**При по-малка група цените се преизчисляват.

Цената е на човек и включва:

  • транспорт
  • 4 нощувки на база пълен пансион + 1 допълнителен обяд (2 обяда – топъл пакет в деня на настаняване и напускане + 3 обяда на пистата – сух пакет), настаняване в апартаменти до 4 деца в помещение в хотел „Стрийм Ризорт“***
  • ски екипировка ROSSIGNOL
  • ски учители/треньори от „Мачирски спорт“
  • застраховка

Цената не включва:

  • лифт карта
  • разходи от личен характер

 

 Цена на лифт карти за деца и възрастни за писти Пампорово – Мечи чал:

Лифт карти

Дете

(до 11.99 г.)

Възрастен

(над 12 г.)

Половин ден от 8:45 ч. – 12:30 ч./

от 12:30 ч. – 16:30 ч.

25 лв.

39 лв.

 3-дневна лифт карта

86 лв.

155 лв.

Краен срок за записване и заплащане до 01.03.2017 г.

Важно!

  • При наличие на собствена екипировка (ски, обувки, щеки) се приспадат 50 лв. от пакетната цена на лагера.
  • Деца с лична екипировка се приемат след уточняване на нейната надеждност и пригодност.
  • Краен срок за уведомление за несъбран минимум брой туристи: 15 дни преди пътуването.

Допълнителна информация:

  • Второ дете от семейство ползва 10% отстъпка.
  • На участници, които се откажат от лагера поради заболяване или други причини до 10 дни преди началната дата, се възстановява цялата сума.
  • На участници, които се откажат от лагера поради заболяване или други причини, в срок, по-кратък от 10 дни преди неговото начало, се възстановяват 70% от стойността на пакетната цена.
  • При анулация от страна на участник след началната дата, средства не се възстановяват.
  • Срещу допълнително заплащане може да бъде сключена застраховка „Отмяна на пътуване“.

 

 ***Фирмата си запазва правото на промени в програмата при непредвидени обстоятелства.